DOKÜMANLAR

folder Bilgisayar Uygulamaları

Kimya Mühendiliği ile ilgili bilgisayar programlarınızı, demo sürüm programları, Excel dosyalarınız, Matlab ve Mathcad dosyalarınızı, ChamCad ve ASPEN çalışmalarınız ve benzeri Kimya Mühendisliği bilgisayar programları ile yapılmış çalışmalarınızı burada yayımlayabilirsiniz.

folder Ders Notları

Kimya Mühendisliği lisans, yüksek lisans ve doktora ders notlarını, örnek çözülmüş problemleri, sınav sorularını burada yayımlayabilirsiniz.

folder Enerji Sistemleri

Enerji başlığı altında enerji tasarufu, alternatif enerji kaynakları, nükleer enerji, enerji sistemleri gibi enerjinin üretimi, yönetimi ve sürekliliği ile ilgili konulardaki çalışmalarınızı bu kategoride yayımlayabilirsiniz.

folder Kimya Mühendisliğinde Genel Konular

Kimya Mühendisliği ile ilgili her türlü konuda, belli bir kategoriye koyamadığınız dokümanları burada yayımlayabilirsiniz.

folder Projeler - Tezler

Kimya Mühendisliği konularında hazırlanmış bitirme ödevlerinizi, yüksek lisans ve doktora tezlerinizi, herhangi bir konu hakkındaki proje çalışmalarınızı burada yayımlayabilirsiniz.

folder Staj Raporları

Kimya mühendisliği staj raporlarınızı burada yayımlayabilir, daha önce KimyaMuhendisi.com'a gönderilen staj raporlarına buradan erişebilirsiniz.

folder Sunumlar

Kimya Mühendisliği konularında hazırlanmış Power Point sunularınızı burada yayımlayabilirsiniz.